Opona Motus 8,5'' 8,5x2 (PRO)
Prezentowana opona o średnicy 8,5 cala i wymiarach 8,5 x 2 jest kompatybilna z następującymi modelami hulajnóg elektrycznych:
- Motus Pro 8.5,
- Techlife x5,
- Techlife x6.

| Kolor | Czarny |
| Kompatybilność | Techlife X5 Techlife X6 Motus Pro 8.5 |
| Dodatkowe informacje | Rozmiar: 8,5" |
| Wysokość | 235 mm |
| Waga | 500 g |
| Typ produktu | Opona |
| Szerokość | 235 mm |
| Funkcje | Opona terenowa |





