TP-Link 28p TL-SG1428PE
Przełącznik TP-Link TL-SG1428PE, charakteryzujący się wszechstronnością i wysoką wydajnością, jest w pełni zgodny z urządzeniami PoE, takimi jak kamery IP, punkty dostępowe czy telefony IP. Obsługuje również urządzenia nie-PoE, oferując gigabitowe połączenia z komputerami, drukarkami i telewizją IP. Solidna metalowa obudowa i profesjonalne odprowadzanie ciepła zapewniają szeroki zakres temperatur pracy.

Przeznaczony do różnorodnych zastosowań
Zgodność ze standardem 802.3af/at PoE+ umożliwia dostarczanie do 30 W mocy na każdym porcie PoE. Łączny budżet mocy PoE wynoszący 250 watów w tym 24-portowym gigabitowym przełączniku PoE+ czyni go idealnym rozwiązaniem dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. TP-Link TL-SG1428PE jest w pełni kompatybilny z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami itp.

Inteligentne zarządzanie zasilaniem
Przełącznik TP-Link TL-SG1428PE automatycznie identyfikuje i restartuje urządzenia PoE, takie jak kamery i punkty dostępowe, gdy przestaną działać lub odpowiadać. Zapewnia to stabilność działania podłączonych urządzeń PoE bez konieczności ich monitorowania i ręcznego restartu.
TL-SG1428PE rozpoznaje zapotrzebowanie na zasilanie PoE Twoich urządzeń i chroni urządzenia nie-PoE przed uszkodzeniem. Automatycznie odcina zasilanie urządzeniom o niższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie tym o wyższym priorytecie, gdy całkowite zasilanie PoE przekroczy 250 W. Zapobiega to przeciążeniu urządzenia.

Szybkość i ochrona
QoS zapewnia płynny przepływ danych w sieci dla aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak połączenia głosowe i wideo. IGMP Snooping optymalizuje ruch Multicast, co poprawia wydajność sieci, szczególnie dla aplikacji takich jak IPTV, poprzez optymalizację ruchu multimediów. VLAN umożliwia tworzenie sieci o wyższym poziomie bezpieczeństwa i wydajności poprzez podział na mniejsze grupy.

Łatwe zarządzanie
TP-Link TL-SG1428PE umożliwia użytkownikom monitorowanie sieci i kontrolowanie zmian w ruchu sieciowym. Dzięki internetowemu interfejsowi użytkownika lub narzędziu do zarządzania, użytkownik ma dostęp do wielu przydatnych funkcji, w tym monitorowania sieci, priorytetyzacji ruchu oraz usprawnionej usługi QoS.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 28 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 9,000 B |
| Liczba grup VLAN | 32 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 41,7 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 305 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 24 |
| Bufor pamięci | 4,1 MB |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający Stopki gumowe |
| Dodatkowe informacje | Link Aggregation Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) QoS VLAN Diagnostyka przewodów Detekcja pętli |
| Złącza | SFP - 2 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 26 szt. |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 56 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |





