TP-Link 18p TL-SG1218MPE
TP-Link TL-SG1218MPE to wszechstronny przełącznik PoE o wyjątkowej efektywności. Obsługuje standardy 802.3af/at PoE+, a każdy z jego portów PoE dostarcza moc 30 W. Łączna moc zasilania PoE dla 16 portów PoE wynosi 192 W, co sprawia, że urządzenie jest doskonałym dodatkiem do systemu monitoringu dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Bezpieczne zasilanie PoE
Kiedy całkowite zużycie energii przekracza 192 W, funkcja inteligentnego zarządzania energią wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portom o wyższym priorytecie, chroniąc tym samym urządzenie przed przeciążeniem.

Funkcje dla lepszej wydajności
Dzięki usłudze QoS administratorzy sieci mogą nadawać priorytety ruchowi sieciowemu, co zapewnia płynność transmisji głosu i wideo.
Funkcja IGMP Snooping gwarantuje optymalną transmisję multimediów, co znacząco poprawia wydajność sieci, a tym samym działanie usług takich jak IPTV.

Łatwe zarządzanie
TL-SG1218MPE umożliwia użytkownikom monitorowanie sieci i kontrolowanie zmian w ruchu sieciowym. Dzięki internetowemu interfejsowi użytkownika lub narzędziu do zarządzania, użytkownik ma dostęp do wielu przydatnych funkcji, w tym monitorowania sieci, priorytetyzacji ruchu oraz usprawnionej usługi QoS.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 18 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 9,000 B |
| Liczba grup VLAN | 32 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 23,8 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 217 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 16 |
| Bufor pamięci | 4,1 MB |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający Stopki gumowe |
| Zarządzanie | Easy Smart |
| Dodatkowe informacje | Link Aggregation Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) QoS VLAN IGMP Snooping Diagnostyka przewodów Detekcja pętli |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 16 szt. SFP - 2 szt. |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 36 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |





