TP-Link TL-SG1218MP
TL-SG1218MP jest w pełni zgodny z urządzeniami PoE, takimi jak kamery IP, punkty dostępowe oraz telefony IP. Obsługuje również urządzenia, które nie korzystają z PoE, co umożliwia uzyskanie gigabitowych połączeń z komputerami, drukarkami i telewizją IP. Funkcja QoS zapewnia optymalny ruch sieciowy dla aplikacji wymagających niskich opóźnień, takich jak rozmowy głosowe i wideo, poprzez priorytetyzację ruchu. Solidna metalowa obudowa oraz profesjonalna konstrukcja odprowadzania ciepła gwarantują szeroki zakres temperatury pracy.

Zasilanie Power over Ethernet
TP-Link TL-SG1218MP, zgodny z normą 802.3af/at PoE+, umożliwia dostarczenie do 30 W mocy na każdym porcie PoE. Z łącznym budżetem mocy PoE wynoszącym 250 watów, ten przełącznik z 16 gigabitowymi portami PoE+ jest idealnym rozwiązaniem dla systemów monitoringu, biur, akademików oraz małych przedsiębiorstw. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami i innymi.

Bezpieczne zasilanie urządzeń
W przypadku, gdy całkowite zużycie mocy przekroczy 250 W, inteligentna funkcja zarządzania energią automatycznie wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach, co chroni TP-Link TL-SG1218MP przed przeciążeniem.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 20 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 10,000 B |
| Liczba grup VLAN | 32 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 23,8 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 287 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 16 |
| Bufor pamięci | 4,1 MB |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający Stopki gumowe |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie half duplex Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) QoS |
| Złącza | SFP - 2 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 18 szt. |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 36 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Materiał obudowy | Metal |





































