TP-Link 8p TL-SG1008MP
TL-SG1008MP to gigabitowy przełącznik, który można umieścić na biurku lub zamontować w szafie RACK, wyposażony w osiem portów PoE+. Urządzenie umożliwia łatwe rozszerzenie sieci przewodowej, przesyłając zasilanie i dane przez kabel Ethernet. Całkowity budżet zasilania PoE wynosi 153 W, z możliwością dostarczenia do 30 W na każdy port, co pozwala na zasilanie urządzeń o dużym poborze mocy, takich jak punkty dostępowe, kamery IP czy telefony IP.

Zasilanie Power over Ethernet
Wszystkie porty w przełączniku TL-SG1008MP obsługują standard PoE+, co pozwala na automatyczne rozpoznawanie i zasilanie urządzeń zgodnych z normami IEEE 802.3af/at. Dzięki temu można rozszerzyć zasięg sieci przewodowej do miejsc, gdzie nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych lub kabli zasilających, a gdzie potrzebne są punkty dostępowe, kamery IP lub telefony IP.

Priorytetowanie portów
Przełącznik oferuje funkcję priorytetowania, która chroni system w sytuacjach przeciążenia. Gdy zużycie energii przez urządzenia zasilane przez PoE+ osiąga lub przekracza 153 W, urządzenia podłączone do portów o niższym priorytecie są odłączane od zasilania.

Łatwa obsługa
Przełącznik TL-SG1008MP jest łatwy w instalacji i użytkowaniu. Nie wymaga konfiguracji ani skomplikowanego montażu. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości transmisji, przełącznik jest idealnym rozwiązaniem do rozbudowy sieci domowej lub biurowej. Dzięki nowoczesnej technologii oszczędzania energii, urządzenie może zmniejszyć zużycie prądu, co czyni je ekologicznym wyborem zarówno do domu, jak i biura.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Rozmiar tablicy MAC | 4 k |
| Ramka Jumbo | 16,384 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 11,9 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 174 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 294 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający Stopki gumowe |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie half i full-duplex Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 8 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK Biurkowy |







