TP-Link 18p TL-SL1218MP
Przełącznik TL-SL1218MP jest całkowicie kompatybilny z urządzeniami zasilanymi PoE, takimi jak kamery IP, punkty dostępowe i telefony IP. Działa również z urządzeniami przewodowymi bez PoE, takimi jak komputery, drukarki i IPTV. W trybie Extend zasięg transmisji PoE może wynosić nawet 250 m, co czyni go idealnym rozwiązaniem do rozmieszczania kamer IP na dużych obszarach.

Zaprojektowany dla systemów monitoringu IP
Jednym kliknięciem można aktywować tryb Isolation, który skutecznie oddziela ruch na portach 1–16, eliminując ryzyko podsłuchu i kopiowania danych. TP-Link TL-SL1218MP w ten sposób izoluje burze broadcastowe, zwiększając bezpieczeństwo sieci lokalnej i transmisji danych.
Tryb Priority, uruchamiany jednym kliknięciem, pozwala nadać wyższy priorytet portom 1–8, co zapewnia wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak transmisje wideo.

Przeznaczony do różnorodnych zastosowań
Zgodność ze standardem 802.3af/at PoE+ umożliwia dostarczanie do 30 W mocy na każdym porcie PoE. Łączny budżet mocy PoE wynoszący 250 watów, z 16 portami PoE w przełączniku TP-Link TL-SL1218MP, jest idealnym rozwiązaniem dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami itp.

Inteligentne zarządzanie energią
Kiedy całkowite zużycie mocy przekracza 250 W, funkcja inteligentnego zarządzania energią wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższym priorytecie, chroniąc urządzenie przed przeciążeniem. Umożliwia także automatyczne wykrywanie potrzebnej mocy PoE dla danego urządzenia i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

Gigabitowa łączność SFP
Dwa gigabitowe porty RJ45 oraz dwa gigabitowe porty Combo SFP zapewniają wystarczającą przepustowość do płynnej transmisji, nawet gdy jednocześnie działa 16 kamer IP rejestrujących w jakości HD. Solidna metalowa obudowa i konstrukcja zapobiegająca przegrzewaniu się urządzenia gwarantują stabilne działanie w szerokim zakresie temperatur.

| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 20 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 10,000 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 5,4 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 286 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 16 |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 x IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 2 szt. RJ-45 10/100 Mbps - 16 szt. Combo port BASE-T/SFP - 2 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 7,2 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Materiał obudowy | Metal |





