TP-Link 18p TL-SL1218P
Przełącznik TP-Link TL-SL1218P, który jest wszechstronny i efektywny, został zaprojektowany z myślą o przesyłaniu danych i zasilaniu systemów monitoringu IP. W trybie Extend zasięg transmisji PoE może wynosić nawet 250 metrów, co czyni go idealnym rozwiązaniem do rozmieszczania kamer IP na dużych przestrzeniach.
Dwa gigabitowe porty RJ-45 oraz jeden gigabitowy port SFP zapewniają wystarczającą przepustowość, aby obsłużyć jednoczesne działanie 16 kamer IP nagrywających w jakości HD. Solidna metalowa obudowa i konstrukcja zapobiegająca przegrzewaniu się urządzenia gwarantują stabilne działanie w szerokim zakresie temperatur.

Przełącznik do różnorodnych zastosowań
Zgodność ze standardem 802.3af/at PoE+ umożliwia TP-Link TL-SL1218P dostarczanie do 30 W mocy na każdym porcie PoE. Łączny budżet mocy PoE wynoszący 150 watów w tym przełączniku z 16 gigabitowymi portami PoE+ jest idealnym rozwiązaniem dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych przedsiębiorstw. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami i innymi.

Zwiększona wydajność i lepsza ochrona
Tryby Priority i Isolation zapewniają płynniejsze i lepiej zabezpieczone działanie systemu monitoringu. Dzięki trybowi Priority, który można włączyć jednym kliknięciem, porty 1–8 mogą mieć nadany wyższy priorytet, co gwarantuje wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania wideo.
Jedno kliknięcie wystarczy, aby aktywować tryb Isolation, który skutecznie rozdziela ruch na portach 1–16, eliminując ryzyko podsłuchu i kopiowania danych. Przełącznik w ten sposób izoluje burze broadcastowe, co poprawia bezpieczeństwo sieci lokalnej i transmisji danych.

Inteligentne zarządzanie energią
Kiedy całkowite zużycie mocy przekracza 150 W, funkcja inteligentnego zarządzania energią wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższym priorytecie, chroniąc tym samym TP-Link TL-SL1218P przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia również automatyczne wykrywanie mocy PoE wymaganej przez dane urządzenie i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 19 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 10,000 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 5,4 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 173 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 16 |
| Bufor pamięci | 4,1 MB |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 x IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 2 szt. RJ-45 10/100 Mbps - 16 szt. Combo port BASE-T/SFP - 1 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 7,2 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Materiał obudowy | Metal |















