Robot sprzątający Roidmi EVA 2023 + baza
Zrelaksuj się po trudnym dniu w czystym domu. Robot sprzątający Roidmi EVA 2023 zadba o porządek, a jego wielofunkcyjność pozwoli Ci cieszyć się wolnym czasem. Urządzenie odkurza, zamiata i myje podłogi. Dodatkowo samodzielnie wraca do bazy, automatycznie opróżnia pojemnik na kurz i czyści nakładki mopujące. Jego parametry zapewniają skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i uporczywych plam z każdej powierzchni. Komfort użytkowania zwiększa pojemny zbiornik na kurz oraz możliwość sterowania za pomocą aplikacji i zgodność z Asystentem Google oraz Amazon Alexa.

Czyste podłogi w Twoim domu
Jedno urządzenie wystarczy, aby Twoje podłogi były nieskazitelnie czyste. Robot sprzątający Roidmi EVA 2023 nie tylko odkurza, ale również zamiata i myje powierzchnie. Dzięki ssaniu o mocy 3200 Pa, każde zanieczyszczenie, od kurzu po większe okruchy, zostanie usunięte. Urządzenie posiada 10-centymetrowe nakładki mopujące, które pracują z prędkością 180 obrotów na minutę i naciskiem 12 N. Takie rozwiązanie pozwala na usunięcie nawet najbardziej uporczywych i zaschniętych plam bez Twojej ingerencji.

Doskonałe rezultaty mopowania z Roidmi EVA 2023
Robot Roidmi EVA 2023 posiada nakładki mopujące z szarymi włóknami poliestrowymi, które zapewniają wyjątkowo skuteczne mycie podłóg. Dodatkowo, biała, miękka tkanina dba o powierzchnie, aby były w jak najlepszym stanie. Nakładki są odporne na pleśń i mają właściwości antybakteryjne. Urządzenie automatycznie wraca do stacji, aby je wyczyścić. Duży zbiornik na wodę oddziela czystą i brudną wodę, co gwarantuje higieniczne i efektywne czyszczenie.

Skuteczne omijanie przeszkód
Dzięki technologii laserowej LDS, robot czyszczący Roidmi EVA 2023 nie utknie pod łóżkiem, szafą czy innymi meblami. Urządzenie inteligentnie wykrywa przeszkody na swojej drodze, skutecznie je omijając i unikając kolizji, co eliminuje ryzyko uszkodzeń i konieczność przestawiania przedmiotów. Roidmi EVA 2023 pokonuje również progi, dywany i inne przeszkody o wysokości do 20 mm. Dodatkowo, bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania (OTA) stale poprawiają działanie sprzętu.

Sterowanie za pomocą aplikacji i głosu
Możesz sterować robotem sprzątającym Roidmi EVA 2023 bez wstawania z kanapy, dzięki dedykowanej aplikacji. Pozwala ona na tworzenie harmonogramów sprzątania lub wybór różnych trybów dla poszczególnych pomieszczeń. Dla większej wygody, urządzenie można obsługiwać głosowo. Asystent Google i Amazon Alexa umożliwiają uruchomienie, zatrzymanie robota lub skierowanie go do stacji za pomocą prostych komend głosowych. Wyświetlacz LED zapewnia szybki dostęp do kluczowych informacji o stanie robota, w tym poziomu naładowania baterii, a specjalny wskaźnik świetlny informuje o zapełnieniu worka na kurz i zbiorników wody.

Wydajna bateria i pojemny zbiornik na kurz
Robot sprzątający Roidmi EVA 2023 jest wyposażony w akumulator o pojemności 5200 mAh, co zapewnia długi czas pracy. Urządzenie może działać od 74 do 228 minut, w zależności od wybranego trybu, co pozwala na sprzątanie nawet dużych powierzchni. Ładowanie trwa około 250 minut. Stacja ładowania posiada zbiornik z workiem na zanieczyszczenia o pojemności 3 litrów, co umożliwia opróżnianie 220-mililitrowego pojemnika robota nawet przez 60 dni, zmniejszając częstotliwość wymiany. Worek ma antybakteryjną formułę, eliminującą 99,9% bakterii, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Pojemnik na czystą oraz brudną wodę
Robot sprzątający posiada dwa oddzielne zbiorniki na czystą i brudną wodę, każdy o pojemności 4 litrów. Konstrukcja urządzenia oddziela wodę czystą od brudnej, co zapewnia, że mopowana powierzchnia zawsze pozostaje nieskazitelnie czysta. Dodatkowo, worek o pojemności 3 litrów w stacji pozwala na gromadzenie zanieczyszczeń przez nawet 60 dni, co zmniejsza częstotliwość wymiany. Migający wskaźnik informuje o pełnym worku na kurz, pełnym zbiorniku na brudną wodę lub pustym zbiorniku na czystą wodę.

| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 3200 Pa |
| Moc silnika | 48 W |
| Poziom hałasu | 77 dB |
| Wysokość | 106 mm |
| Szerokość | 330 mm |
| Dołączone akcesoria | Szczotka boczna Szczotka czyszcząca Stacja ładująco-oczyszczająca Przewód zasilający Filtr Nakładka mopująca - 2 szt. Worek na kurz - 5 szt. Filtr Przewód zasilający |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody Czujnik laserowy LDS |
| Dodatkowe informacje | Łączność Wi-Fi® Współpraca z Asystentem Google i Alexa Pokonuje przeszkody do 20 mm |
| Długość | 330 mm |
| Zasilanie | Akumulator |
| Funkcje | Harmonogram sprzątania Automatyczne opróżnienie pojemnika Automatyczny powrót do bazy Automatyczne czyszczenie mopa Zdalne sterowanie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 3 l |
| Napięcie akumulatora | 14,8 V |
| Tryby sprzątania | Czyszczenie na mokro Czyszczenie na sucho |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie Zamiatanie |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Czas ładowania | do 250 minut |

































