Powerbank Fresh N Rebel 18000 mAh Safari Red
To efektywny powerbank, który dostarczy energii Twoim urządzeniom w dowolnym miejscu. Posiada pojemność 18000 mAh oraz kilka portów umożliwiających ładowanie wielu urządzeń jednocześnie. Jest lekki i kompaktowy, co ułatwia jego zabranie w podróż. Wbudowane zabezpieczenia zapewniają ochronę podłączonym urządzeniom.

Przenośna konstrukcja
Powerbank Fresh N Rebel jest niezwykle lekki i cienki, co pozwala na jego schowanie nawet w kieszeni. Dzięki technologii high-density, jego waga i rozmiar zostały zredukowane o ponad 30%, nie tracąc przy tym na wydajności. Urządzenie posiada wbudowane diody LED, które informują o jego statusie, zapewniając, że nigdy nie zabraknie Ci energii.
Dodatkowo, powerbank wykonano z przyjemnych w dotyku materiałów i wyposażono w metkę z wegańskiej skóry, co sprawia, że prezentuje się elegancko i jest wygodny w użytkowaniu.

Szybkie i bezpieczne ładowanie
Dzięki wbudowanemu portowi USB-C, możesz ładować zarówno powerbank Fresh N Rebel, jak i swój telefon. Urządzenie posiada także porty USB-A, które umożliwiają ładowanie dwóch dodatkowych urządzeń. Powerbank zapewnia bezpieczeństwo ładowanym sprzętom, oferując ochronę przed wysokim napięciem, przegrzaniem, przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, zwarciem oraz zabezpieczenie przed nadmiernym prądem.

| Kolor | Czerwony |
| Pojemność nominalna | 18 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 22 mm |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Wskaźnik LED Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OVP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OTP) Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Długość | 143 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Szerokość | 75 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Jump starter | Nie |





































