Philips Hue Gradient PC Strip 24"-27"
Zamów efektowne, zmieniające barwę światło, które reaguje na obraz podczas grania. Taśma Philips Hue Gradient PC Strip może być zamocowana z tyłu monitora o przekątnej od 24 do 27 cali, korzystając z dołączonych uchwytów. Połącz ją z aplikacją Hue Sync i obserwuj, jak obraz na ekranie wpływa na kolorystykę oświetlenia. Zanurz się jeszcze głębiej w świat ulubionych gier, korzystając z efektu immersji.

Przekrocz granice monitora
Odkryj efekt otaczającego oświetlenia i zobacz, jak płynnie łączą się ze sobą różne kolory światła z jednej taśmy LED. Barwy będą się stopniowo przechodziły z jednego w drugi, tworząc unikalny efekt świetlny na ścianie za monitorem. Taśma Philips Hue Gradient PC Strip dynamicznie dostosowuje się do tego, co widzisz na ekranie, dodając emocji podczas wieczornych sesji grania.

Rozszerz funkcjonalność swojego monitora
Silikonowy, elastyczny pasek świetlny Philips Hue Gradient PC Strip można dowolnie formować i wyginać, aby idealnie dopasować go do kształtu monitora. Dołączone samoprzylepne uchwyty ułatwiają montaż na obudowie, a równomierne rozprowadzenie światła zapewni efektowny wygląd z każdej strony. Podłącz go do zasilania, dodaj do aplikacji Hue Sync i korzystaj z nowych możliwości oświetleniowych.

Odkryj pełen potencjał oświetlenia
Aby taśma Philips Hue Gradient PC Strip działała poprawnie, potrzebujesz mostka Philips Hue, który sprzedawany jest osobno. Dzięki niemu zyskujesz dostęp do szerokiej gamy funkcji inteligentnego oświetlenia, które można sterować za pomocą aplikacji na smartfony z systemem iOS i Android, a także z poziomu systemów Alexa, Apple Homekit i Google Assistant.
Mostek Hue umożliwia dodanie nawet 50 punktów świetlnych, które można kontrolować w całym domu i ogrodzie. Twórz harmonogramy automatycznego włączania światła, aby Twój dom był jeszcze bardziej nowoczesny. Synchronizuj oświetlenie z filmami, grami i muzyką, podnosząc poziom domowej rozrywki na wyższy poziom.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Łączność | Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Stopień ochrony IP20 |
| Długość | 0,9 m |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Moc | 15 W |
| Funkcje | Zmieniające się kolory (LED) Regulacja jasności |
| Zawartość zestawu | Taśma LED Zasilacz Elementy montażowe |
| Typ | Zestaw |
| Możliwość cięcia | Nie |

