Philips Hue Gradient PC Strip 32"-34"
Zamów efektowne, zmieniające kolory oświetlenie, które reaguje na obraz podczas grania. Taśma Philips Hue Gradient PC Strip może być zamocowana z tyłu monitora o przekątnej od 32 do 34 cali, korzystając z dołączonych uchwytów. Połącz ją z aplikacją Hue Sync i obserwuj, jak obraz na ekranie wpływa na barwę światła. Zanurz się jeszcze głębiej w świat ulubionych gier, korzystając z efektów świetlnych dopasowanych do akcji na ekranie.

Przekrocz granice monitora
Odkryj efekt otaczającego oświetlenia i zobacz, jak płynnie łączą się ze sobą różne kolory światła z jednej taśmy LED. Barwy przechodzą z jednego w drugi, tworząc unikalny efekt świetlny na ścianie za monitorem. Philips Hue Gradient PC Strip dynamicznie dostosowuje się do tego, co widzisz na ekranie, dodając emocji podczas wieczornych sesji grania.

Rozszerz funkcje swojego monitora
Elastyczny pasek świetlny wykonany z miękkiego silikonu można dowolnie kształtować i wyginać, aby dopasować go do obudowy monitora. Dołączone samoprzylepne uchwyty ułatwiają montaż, umożliwiając równomierne rozprowadzenie światła wokół ekranu. Podłącz go do zasilania, sparuj z aplikacją Hue Sync i korzystaj z nowych możliwości oświetleniowych.

Odkryj pełen potencjał oświetlenia
Do poprawnego działania taśmy Philips Hue Gradient PC Strip potrzebny jest mostek Philips Hue, dostępny osobno. Dzięki niemu zyskujesz dostęp do szerokiej gamy funkcji inteligentnego oświetlenia, które można sterować za pomocą aplikacji na smartfony z systemem iOS i Android, a także przez rozwiązania Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.
Mostek Hue pozwala na dodanie nawet 50 punktów świetlnych, które można kontrolować w całym domu i ogrodzie. Twórz harmonogramy automatycznego włączania światła, aby Twój dom był jeszcze bardziej nowoczesny. Synchronizuj światło z filmami, grami i muzyką, podnosząc poziom domowej rozrywki na wyższy poziom.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Łączność | Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Stopień ochrony IP20 |
| Długość | 1,16 m |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Moc | 19 W |
| Funkcje | Zmieniające się kolory (LED) |
| Zawartość zestawu | Taśma LED Zasilacz Elementy montażowe |
| Typ | Zestaw |
| Możliwość cięcia | Nie |



