Philips Hue Gradient PC Strip 3x 24"-27"
Zamów efektowne, zmieniające barwę światło, które reaguje na obraz podczas grania. Taśma Philips Hue Gradient PC Strip została zaprojektowana do montażu z trzema monitorami o przekątnej od 24 do 27 cali, przy użyciu dołączonych uchwytów. Połącz ją z aplikacją Hue Sync i obserwuj, jak obraz na ekranie wpływa na oświetlenie, pogłębiając wrażenia podczas rozgrywek.

Przekrocz granice monitora
Odkryj efekt otaczającego oświetlenia i zobacz, jak płynnie przechodzą kolory na taśmie LED, tworząc unikalny efekt świetlny na ścianie za ekranami. Philips Hue Gradient PC Strip dynamicznie dostosowuje się do tego, co widzisz na ekranie, dodając emocji podczas wieczornych sesji gamingowych.

Rozszerz możliwości swojego monitora
Elastyczne paski świetlne wykonane z silikonu można dowolnie formować i wyginać, aby idealnie dopasować je do kształtu monitora. Dołączone samoprzylepne uchwyty ułatwiają montaż na obudowie komputera, a odpowiednie poprowadzenie zapewni równomierne oświetlenie z każdej strony. Podłącz taśmę do zasilania, dodaj do aplikacji Hue Sync i ciesz się nowymi funkcjami.

Odkryj pełen potencjał oświetlenia
Aby taśmy Philips Hue Gradient PC Strip działały poprawnie, potrzebny jest osobny mostek Philips Hue. Dzięki niemu zyskujesz dostęp do szerokiej gamy funkcji inteligentnego oświetlenia, które można sterować za pomocą aplikacji na smartfony z systemem iOS i Android, a także z poziomu systemów Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.
Mostek Hue umożliwia dodanie nawet 50 punktów świetlnych, które można kontrolować w całym domu i ogrodzie. Twórz harmonogramy automatycznego włączania światła, aby Twój dom był jeszcze bardziej nowoczesny. Synchronizuj oświetlenie z filmami, grami i muzyką, podnosząc poziom domowej rozrywki.

| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Łączność | Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Stopień ochrony IP20 |
| Długość | 1,88 m |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Moc | 20 W |
| Funkcje | Zmieniające się kolory (LED) |
| Zawartość zestawu | Taśma LED Zasilacz Elementy montażowe |
| Typ | Zestaw |
| Możliwość cięcia | Nie |





