Netgear 16p GS316EPP (16x 10/100/1000 Mb/s, 15x PoE+ 1x SFP)
Netgear GS316EPP to 16-portowy przełącznik Gigabit Ethernet Plus o wysokiej mocy PoE+ (231 W), oferujący kluczowe funkcje sieciowe dla firm oraz zasilanie dla urządzeń PoE, takich jak telefony VoIP, kamery IP i inne. Każdy z 15 portów RJ-45 dostarcza do 1000 Mb/s dedykowanej, nieblokującej przepustowości, a gigabitowy port SFP umożliwia tworzenie sieci szkieletowej z szybkością zapewniającą nieograniczoną łączność z innymi urządzeniami.

Zasilanie PoE o mocy do 231 W
GS316EPP dostarcza zasilanie i połączenie sieciowe dla wszystkich urządzeń PoE+, w tym bezprzewodowych punktów dostępowych, zamków drzwiowych i wielu innych. 15 portów PoE+ oferuje łącznie 231 watów mocy, co pozwala na zasilanie i podłączanie urządzeń za pomocą jednego kabla. Zarządzanie priorytetami PoE, limitem mocy PoE na port, harmonogramem PoE i innymi funkcjami umożliwia łatwą kontrolę nad wszystkimi urządzeniami zasilanymi przez PoE.

Funkcjonalny i dostępny cenowo switch
Ten przełącznik Plus oferuje funkcje optymalizacji sieci, takie jak sieci VLAN, QoS i IGMP Snooping w przystępnej cenie. Skonfiguruj Netgear GS316EPP i sieć za pomocą intuicyjnego interfejsu GUI. Cicha konstrukcja bez wentylatora sprawia, że przełącznik Netgear GS316EPP jest doskonały do miejsc, gdzie hałas jest niepożądany. Można go zainstalować na biurku lub zamontować na ścianie za pomocą elementów montażowych dołączonych do zestawu.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 16 |
| Rozmiar tablicy MAC | 4 k |
| Ramka Jumbo | 10,000 B |
| Liczba grup VLAN | 64 |
| Bufor pamięci | 192 kB |
| Maksymalny pobór mocy | 231 W |
| MTBF | 570 435 h |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 15 |
| Wysokość | 27 mm |
| Waga | 880 g 0,88 kg |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe Stopki gumowe Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Link Aggregation Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) QoS VLAN IGMP Snooping |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 15 szt. SFP - 1 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 az IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 32 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK Biurkowy |







