Podstawka chłodząca pod laptop Cooler Master NotePal L1
Cooler Master NotePal L1 to podstawka do laptopa, która zapewnia wygodę i efektywność pracy Twojego urządzenia. Charakteryzuje się lekką i cienką budową, co ułatwia jej transport. Jest kompatybilna z laptopami o przekątnej ekranu do 17 cali i mniejszymi.
Podstawka pod laptop poprawia ergonomię pracy. Delikatnie unosi urządzenie nad powierzchnię biurka, co zapewnia lepszy kąt widzenia.

Świetna konstrukcja
Podstawka NotePal L1 jest wyposażona w cichy wentylator o średnicy 160 mm, który skutecznie chłodzi laptopa. Wentylator działa na poziomie hałasu wynoszącym jedynie 21 dB, co sprawia, że nie będzie Ci przeszkadzał. Metalowa siatka konstrukcji zapobiega przegrzewaniu się laptopa. Podstawka posiada rowki na kable, co ułatwia utrzymanie porządku, oraz dodatkowy port USB-C.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 21 dBA |
| Wysokość | 20 - 47 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Waga | 720 g 0,72 kg |
| Dodatkowe informacje | HUB USB Regulacja wysokości podstawki Antypoślizgowe podkładki Hub USB |
| Zasilanie | USB |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość obrotowa | 1400 obr./min. |
| Kompatybilność z laptopami | 17" 15" 13" 12" 14" 10" 15,6" 15,4" 14,1" 13,3" 12,1" 12,5" 16" |
| Materiały | Metal Plastik Guma |
| Średnica wentylatora | 160 mm |
| Przepływ powietrza | 70 CFM |



























