Wielofunkcyjna lampka biurkowa Yeelight 4 w 1
Wybierz wszechstronność. Lampka Yeelight 4 w 1 jest idealna do różnych zastosowań. Oferuje równomierne, przyjazne dla oczu światło, którego intensywność można dostosować.
Wytrzymała bateria o pojemności 1800 mAh zapewnia długotrwałe działanie, a możliwość regulacji kąta nachylenia lampy do 180° umożliwia jej idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika.

Wiele możliwości
Jedna lampka wystarczy, aby spełnić różnorodne potrzeby użytkowników. Model 4 w 1 od Yeelight nadaje się do wielu zastosowań. Można go używać jako lampki biurkowej lub do czytania, którą można przypiąć do półki za pomocą klipsa. Specjalny, magnetyczny uchwyt umożliwia przymocowanie jej do ściany lub szafy, aby oświetlała na przykład przedpokój lub korytarz. Produkt może również pełnić funkcję latarki.
Co jeszcze czyni lampkę Yeelight 4 w 1 tak wszechstronną? Urządzenie wyróżnia się starannie zaprojektowaną, regulowaną konstrukcją. Możesz dowolnie ustawiać kąt nachylenia lampy do 180°. Dzięki temu łatwo ustawisz ją tak, aby optymalnie oświetlała wybrany obszar — na przykład blat biurka, książkę, klawiaturę laptopa lub notatki.

Doskonałe oświetlenie
Wielofunkcyjna lampka biurkowa Yeelight 4 w 1 posiada 12 wysokiej jakości diod LED, które emitują równomierne światło o temperaturze barwowej 4000K, które nie męczy oczu i jest bezpieczne dla wzroku. Może również skutecznie oświetlić stosunkowo duży obszar. Istnieje także możliwość swobodnej regulacji jego jasności — co pozwala idealnie dostosować je do własnych potrzeb.
Dodatkowo, inteligentny chip sprawia, że lampka zapamiętuje ustawienia. Po ponownym włączeniu automatycznie przywraca ostatnio używaną konfigurację.

Długi czas działania
Lampka Yeelight 4 w 1 działa bezprzewodowo — co pozwala na swobodę ruchu bez plątaniny kabli. Wyposażona w wytrzymały akumulator o pojemności 1800 mAh, w pełni naładowana może działać przez około 2-3 godziny przy maksymalnej jasności lub nawet do 30 godzin przy najniższym poziomie. Wbudowany port USB-C umożliwia wygodne ładowanie urządzenia za pomocą kabla i ładowarki, powerbanku, a nawet laptopa.

Przemyślany projekt
Wielofunkcyjna lampa Yeelight 4 w 1 jest nie tylko praktyczna, ale również estetyczna. Jej nowoczesny, minimalistyczny design z pewnością przypadnie do gustu wielu użytkownikom.
Urządzenie jest niezwykle łatwe w montażu — nie wymaga żadnych dodatkowych śrub ani narzędzi. Co więcej, duża, solidna podstawka zapewnia lampce biurkowej niezbędną stabilność.

| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | E |
| Strumień świetlny | 85 lm |
| Wysokość | 360 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Dodatkowe informacje | Regulowany kąt nachylenia do 180° |
| Typ | Biurkowa |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 1800 mAh |
| Zawartość zestawu | Lampa Klips Uchwyt magnetyczny |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Moc | 5 W |











