Stacja zasilania Ecoflow Delta 2
Ecoflow Delta 2 to mobilna stacja zasilania, która umożliwi Ci przygotowanie się na niespodziewane sytuacje. Posiada pojemność wynoszącą aż 1024 Wh, którą można zwiększyć do 2048 Wh przy użyciu dedykowanego dodatkowego akumulatora, dostępnego osobno.
Urządzenie jest solidne, odporne na uszkodzenia i lekkie, co pozwala na jego użycie w niemal każdej sytuacji. Delta 2 to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zapewnić sobie długotrwałe działanie wybranych urządzeń w przypadku przerwy w dostawie prądu. Dodatkowo stacja zasilania współpracuje z systemem EcoFlow PowerStream.

Szeroka kompatybilność
Stacja zasilania Ecoflow Delta 2 dysponuje mocą aż 1800 W, co pozwala na zasilenie około 90% popularnych urządzeń domowych. Może dostarczyć energię do lodówki, mikrofalówki, a nawet ekspresu do kawy.
Ponadto posiada wbudowane gniazda takie jak AC, USB-A czy USB-C, co umożliwia podłączenie do stacji nawet kilkunastu urządzeń jednocześnie. Co więcej, dzięki technologii X-Boost DELTA 2 bez trudu obsłuży sprzęt o mocy do 2200 W.

Więcej energii
Zastosowana technologia X-Stream umożliwia szybkie ładowanie stacji Ecoflow Delta 2. Wystarczy około 50 minut, aby za pomocą gniazdka AC naładować ją do 80%. Urządzenie posiada ulepszony akumulator, który charakteryzuje się nawet 6-krotnie dłuższą żywotnością w porównaniu do standardowych modeli.
Dodatkowo do ładowania stacji można używać energii słonecznej. Wystarczy połączyć ją z przenośnymi panelami słonecznymi, aby cieszyć się niekończącą energią nawet na kempingu. Delta 2 wykorzystuje inteligentny algorytm MPPT, który pozwala na aktywne wykrywanie napięcia i natężenia w czasie rzeczywistym, osiągając punkt mocy maksymalnej z efektywnością nawet 98%.

Aplikacja EcoFlow
Teraz możesz jeszcze łatwiej obsługiwać swoją stację zasilania. Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji EcoFlow, dostępnej do pobrania za darmo w sklepach Google Play i App Store. Umożliwi Ci ona kontrolowanie urządzenia przez Wi-Fi lub Bluetooth. Aplikacja pozwala na sprawdzenie danych zasilania, dostosowanie parametrów i ustawienie prędkości ładowania według Twoich potrzeb.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup stacji zasilania? Nie jesteś pewien, jak Ecoflow Delta 2 sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Łukasza Kostrzejowskiego, redaktora portalu Geex.
Ecoflow Delta 2
Wybierając stację zasilania, często musisz zgłębić temat lub samodzielnie stworzyć swój powerwall. Nie jest to proste ani bezpieczne. Dlatego Delta 2 jest bezpiecznym wyborem, gdy planujesz używać jej w kamperze, domku letniskowym lub potrzebujesz dostępu do zasilania AC (lub hiper powerbanku) w dowolnym miejscu pracy.
sprawdź pełną recenzję na
Łukasz Kostrzejowski
Redaktor portalu Geex
| Żywotność | > 3000 cykli do 80% pojemności |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Sterowanie z poziomu aplikacji | Tak |
| Możliwość ładowania poprzez panele fotowoltaiczne | Tak |
| Wysokość | 281 mm |
| Waga | 12 kg |
| Zabezpieczenia | Ochrona przed nadmiernym napięciem Ochrona przed przeciążeniem Ochrona przed nadmierną temperaturą Ochrona przed zwarciem Ochrona przed niską temperaturą Ochrona przed niskim napięciem Ochrona przed nadmiernym prądem |
| Dodatkowe informacje | Power Delivery 100W |
| Gniazda wyjściowe | Zasilania AC - 4 szt. Samochodowe wyjście gniazda zapalniczki 12/24V - 1 szt. Wyjście DC5521 - 2 szt. USB-A - 4 szt. USB-C (Power Delivery) - 2 szt. |
| Typ produktu | Magazyn energii |
| Szerokość | 211 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Maksymalna moc jednocześnie podłączonych urządzeń | 2400 W |
| Gniazda wejściowe | Zasilania AC - 1 szt. Złącze solarne - 1 szt. Samochodowe wejście gniazda zapalniczki 12/24V - 1 szt. |
| Dołączane akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja Kabel ładowania do samochodu Kabel DC5521-DC5525 |
| Pojemność | 1024 Wh |











