Robot sprzątający Dreame L10s Ultra
Robot sprzątający Dreame L10s Ultra samodzielnie odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu. Jest całkowicie automatyczny - dołączona stacja nie tylko ładuje urządzenie, ale także opróżnia pojemnik na kurz, uzupełnia wodę i środek czyszczący, a także myje i suszy nakładki mopujące. Nie musisz się niczym martwić - pozwól robotowi działać, a Ty zajmij się czymś przyjemnym! Dzięki sile ssania 5300 Pa robot doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami, a bateria o pojemności 5200 mAh zapewnia długotrwałą pracę. L10s Ultra samodzielnie planuje trasy sprzątania, a dzięki kamerze RGB i nawigacji AI bez trudu odnajduje się w Twoim domu. Obsługę ułatwia dedykowana aplikacja.

Automatyczne opróżnianie pojemnika na odpady
Zapomnij o ręcznym opróżnianiu pojemnika na kurz robota. Dołączona stacja zrobi to za Ciebie! Dzięki nowoczesnemu systemowi DualBoost 2.0 urządzenie szybko i efektywnie zasysa odpady, nie generując przy tym dużego hałasu. Dodatkowo, 3-litrowe worki na śmieci pasujące do stacji wystarczą na około 60 dni użytkowania. Po tym czasie wystarczy wymienić worek na nowy. Koniec z ręcznym opróżnianiem pojemnika odkurzacza!

Dreame L10s-Ultra samodzielnie się czyści
Nie musisz brudzić rąk, czyszcząc nakładki mopujące robota. Stacja dołączona do zestawu zrobi to za Ciebie! Gdy Dreame L10s wróci do stacji, jego nakładki zostaną umyte czystą wodą, a następnie wysuszone gorącym powietrzem, co zapobiega nieprzyjemnym zapachom i rozwojowi bakterii. Suszenie trwa około 2 godzin. Stacja posiada dwa zbiorniki - na czystą i brudną wodę, co zapobiega ponownemu zanieczyszczeniu mopa. Dodatkowo, robot podnosi nakładki podczas powrotu do stacji, co chroni świeżo wyczyszczoną podłogę przed zabrudzeniem.

Inteligentne sprzątanie
Robot L10s Ultra bez trudu odnajduje się w Twoim domu. Dzięki kamerze RGB i nawigacji AI precyzyjnie skanuje pomieszczenia, tworzy ich mapy i planuje trasy sprzątania, unikając powtórzeń i pomijania fragmentów podłogi. Automatycznie rozpoznaje pokoje i dostosowuje do nich optymalne metody sprzątania. Nie musisz się tym przejmować! Robot inteligentnie wykrywa przeszkody i je omija, więc nie musisz się martwić, że zderzy się z meblami lub zaplącze się w kable. Nie trzeba go pilnować, aby uniknąć zablokowania!

Twój sprzymierzeniec w walce z brudem
Pożegnaj się z zanieczyszczeniami. Robot L10s Ultra charakteryzuje się imponującą siłą ssania wynoszącą 5300 Pa, co pozwala mu skutecznie usuwać kurz, sierść i okruchy. Nawet najbardziej uporczywy brud nie stanowi dla niego problemu! Odkurzacz wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która efektywnie usuwa nawet drobne odpady. Sprawdzi się zarówno na twardych podłogach, jak i dywanach. Włosy nie będą się w nią plątać, co ułatwia jej czyszczenie!

Skutecznie usuwa plamy
L10s Ultra nie tylko odkurza, ale także myje podłogi. Wyposażony w 2 nakładki mopujące, które obracają się z prędkością do 180 rpm i wywierają odpowiedni nacisk na czyszczoną powierzchnię, robot skutecznie usuwa nawet uporczywe plamy. Zbiornik na wodę ma pojemność 80 ml, ale nie musisz się martwić o jego napełnianie. Gdy woda i środek czyszczący się kończą, robot automatycznie je uzupełnia, wracając do stacji z 2,5-litrowym zbiornikiem, co wystarcza na dokładne wyczyszczenie podłóg o powierzchni około 200 m2. Używaj tylko środka czyszczącego Dreame (w zestawie).

Optymalne czyszczenie dywanów
Masz w domu różne rodzaje powierzchni? Robot L10s Ultra będzie idealny także dla Ciebie! Możesz go ustawić tak, aby podczas mycia podłóg omijał dywany, dzięki czemu nie zostaną one zamoczone. Dodatkowo, podczas odkurzania robot automatycznie podnosi nakładki mopujące, co również zapobiega zamoczeniu wykładziny. To nie wszystko! Robot inteligentnie rozpoznaje dywany i zwiększa na nich siłę ssania, aby jeszcze skuteczniej usuwać ukryte w ich włóknach okruchy i kurz.

Dodatkowe funkcje z aplikacją
Ciesz się jeszcze większą kontrolą nad swoim robotem. Dedykowana aplikacja pozwala na wygodne dostosowywanie parametrów urządzenia i zarządzanie mapami pomieszczeń. Możesz także tworzyć szczegółowe harmonogramy pracy. Nie chcesz, aby robot miał dostęp do określonej części mieszkania, na przykład do pokoju dziecka? Wystarczy, że stworzysz wirtualną ścianę lub strefę zakazaną! Sprawdź, co jeszcze możesz odkryć.

Rozszerzone możliwości sterowania
Leżysz na wygodnej kanapie, nie masz pod ręką smartfona, a chcesz, żeby robot posprzątał w mieszkaniu? Nie musisz wstawać i szukać telefonu! L10s Ultra współpracuje z inteligentnymi asystentami Google Assistant, Siri i Amazon Alexa, co oznacza, że możesz nim sterować za pomocą głosu! Wystarczy wydać odpowiednią komendę i obserwować, jak robot zabiera się do pracy. Przekonaj się, jakie to wygodne! Dostępna jest także funkcja kontroli wideo, która umożliwia podgląd z kamery robota, zdalne sterowanie, a nawet nagrywanie krótkich klipów.

| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 5300 Pa |
| Moc silnika | 75 W |
| Obszar działania | do 200 m² |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Waga | 3,8 kg |
| Dołączone akcesoria | Uchwyt mopa Szczotka boczna Środek czyszczący Stacja ładująco-oczyszczająca Przewód zasilający Nakładka mopująca - 2 szt. Worek na kurz Worek na śmieci Przewód zasilający Szczoteczka do czyszczenia |
| Dodatkowe informacje | Współpraca z Asystentem Google i Alexa Pokonuje przeszkody do 20 mm Pojemność zbiornika stacji dokującej: 3L |
| Wysokość | 97 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody Czujnik laserowy LDS Wykrywający ściany Wykrywający kable |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 80 ml |
| Długość | 350 mm |
| Funkcje | Mapowanie otoczenia Zaprogramowana trasa Wirtualna ściana Harmonogram sprzątania Monitorowanie pracy urządzenia w czasie rzeczywistym Automatyczne opróżnienie pojemnika Rozpoznawanie dywanów Automatyczne czyszczenie mopa Automatyczne uzupełnianie zbiornika na wodę Nawigacja Zdalne sterowanie |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 350 ml |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Tryby sprzątania | Czyszczenie na mokro Czyszczenie na sucho Głębokie czyszczenie dywanów |
| Czas pracy | ok. 210 minut |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Czas ładowania | do 360 minut |



























