Uchwyt ART L-25
ART L-25 to uchwyt przeznaczony do dwóch monitorów oraz laptopa. Posiada on dwa ramiona, które mogą utrzymać dwa monitory (maksymalny ciężar: 10 kg na każde ramię). Wyposażony jest w blokadę, która chroni monitory przed zsunięciem. Dodatkowo uchwyt zawiera specjalną półkę na laptopa. Co więcej, ART L-25 ma także klipsy, które pomagają w uporządkowaniu kabli.

Regulacja
Uchwyt ART L-25 świetnie nadaje się zarówno do biura, jak i do domu. Łączy on w sobie funkcjonalność z estetyką. Łatwa regulacja i odpowiedni kąt sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dostosowane do Twoich wymagań. Zakres regulacji w pionie wynosi od -15 do 15 °.

Standard VESA w L-25
ART L-25 to solidny uchwyt z mocnym mocowaniem do blatu, z możliwością regulacji dla grubszych powierzchni. W komplecie z uchwytem znajduje się zestaw śrub montażowych. Uchwyt ART L-25 jest zgodny ze standardem VESA 100 x 100.

| Kolor | Czarny |
| Pochylenie | +/-15° |
| Dodatkowe informacje | Wielkość ekranu 13" - 27" Montaż 2 monitorów LCD |
| Wysokość | 440 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Typ | Biurkowy |
| Wersja | 2 monitory + podstawka |
| Kompatybilność | VESA 100x100 mm |



























































