Podstawka chłodząca pod laptopa Genesis OXID 850 15.6-17.3" RGB
Genesis OXID 850 to chłodząca podstawka przeznaczona dla laptopów o przekątnej ekranu do 17,3”. Zapewnia optymalną temperaturę urządzenia podczas długotrwałych i intensywnych sesji gier. Podstawka oferuje sześciostopniową regulację kąta nachylenia, co umożliwia idealne dostosowanie jej pozycji do Twoich osobistych potrzeb. Dodatkowo, jej konstrukcja zawiera składane nóżki, które pozwalają na szybką zmianę wysokości laptopa. Dzięki temu możesz zadbać o ergonomiczną postawę i ustawić ekran na poziomie oczu. Ponadto, OXID 850 od Genesis posiada dwa porty USB 2.0. Jeden z nich służy do zasilania podstawki, a drugi umożliwia podłączenie dodatkowych urządzeń.

Wyposażona w pięć wentylatorów
Podstawka OXID 850 została wyposażona w efektywny i bezpieczny system chłodzenia, który opiera się na czterech mniejszych wentylatorach usuwających ciepłe powietrze spod laptopa. Dodatkowo, posiada jeden większy wentylator, który dostarcza chłodne powietrze. Odpowiednie rozmieszczenie wentylatorów gwarantuje wyjątkowo skuteczne chłodzenie, a trzystopniowa regulacja prędkości ich obrotów pozwala na efektywne obniżenie temperatury laptopa, nawet podczas najbardziej intensywnych rozgrywek.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 56 dBA |
| Wysokość | 35 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Waga | 1,4 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Prędkość obrotowa | 1100 - 2500 obr./min. |
| Dodatkowe informacje | Regulacja wysokości podstawki Składana konstrukcja Podświetlenie RGB Regulacja nachylenia podstawki |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Kompatybilność z laptopami | 15,6" 17,3" 16" |
| Średnica wentylatora | 60 mm - 4 szt. 140 mm |
| Materiały | Metal |
| Przepływ powietrza | 70 CFM |



























































