Podstawka chłodząca do laptopów Genesis OXID 550 15.6-17.3" RGB
Genesis OXID 550 to rozbudowana podkładka wykonana z wysokiej jakości aluminium, która skutecznie odprowadza ciepło. Jej konstrukcja zapewnia efektywne chłodzenie zarówno dużych modeli o przekątnej 17,3 cala, jak i mniejszych laptopów. Wyposażona jest w pięć wentylatorów z podświetleniem LED, które nie tylko wspomagają chłodzenie, ale także dodają estetyki całości.

Ergonomiczne ustawienie stanowiska pracy
Podstawka Genesis OXID 550 pozwala na regulację kąta nachylenia w pięciu stopniach, co umożliwia dostosowanie pozycji laptopa do własnych potrzeb, zapewniając wygodniejszą i zdrowszą pracę. Dodatkowo, wyposażona jest w gumowe nóżki, które zapobiegają przesuwaniu się na powierzchni. Zdejmowany uchwyt na telefon można zamontować z prawej lub lewej strony, co zwiększa funkcjonalność tego akcesorium.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 19 dBA |
| Wysokość | 55 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Waga | 1,05 kg |
| Dołączone akcesoria | Podstawka na smartfon Kabel USB Kabel USB |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Prędkość obrotowa | 1400 obr./min. 2800 obr./min. |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie LED Regulacja nachylenia podstawki |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 1 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Kompatybilność z laptopami | 15,6" 17,3" 16" |
| Średnica wentylatora | 60 mm - 4 szt. 140 mm |
| Materiały | Aluminium |
| Przepływ powietrza | 44 CFM |



















































