Podstawka chłodząca pod laptopa Genesis OXID 450 15.6" RGB
Podstawka chłodząca Genesis OXID 450 wyróżnia się imponującym podświetleniem RGB, które wzbogaci Twoje stanowisko i nada mu unikalny, gamingowy charakter. Posiada pięć opcji regulacji kąta nachylenia, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych preferencji. OXID 450 jest wyposażona w gumowe nóżki, które zapobiegają przesuwaniu się po powierzchni. Dodatkowo, ma zdejmowany uchwyt na telefon, który można zamontować po prawej lub lewej stronie. Dwa porty USB znacznie zwiększają jej funkcjonalność.

Wyposażona w 5 wentylatorów
Podstawka Genesis OXID posiada solidny i efektywny system chłodzenia, który składa się z czterech mniejszych wentylatorów usuwających ciepło spod laptopa oraz jednego dużego wentylatora dostarczającego chłodne powietrze. Takie rozmieszczenie wentylatorów gwarantuje optymalne i skuteczne chłodzenie, a dwustopniowa regulacja prędkości obrotów pozwala na zwiększenie chłodzenia podczas intensywnej gry. Przedni panel z wysokiej jakości aluminium dodatkowo wspomaga odprowadzanie ciepła.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 56 dBA |
| Wysokość | 40 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Waga | 0,89 kg |
| Dołączone akcesoria | Podstawka na smartfon Kabel USB Kabel USB |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Prędkość obrotowa | 2400 obr./min. 1100 obr./min. |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie RGB Regulacja nachylenia podstawki |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Kompatybilność z laptopami | 15,6" |
| Średnica wentylatora | 60 mm - 4 szt. 140 mm |
| Materiały | Aluminium |
| Przepływ powietrza | 70 CFM |





























































