Biurko gamingowe Genesis HOLM 200 RGB
Genesis HOLM 200 RGB to biurko najwyższej klasy, zaprojektowane z myślą o graczach z wysokimi wymaganiami. Nowoczesne dodatki, takie jak uchwyty i porty USB, uprzyjemniają długie godziny gry, a oświetlenie RGB tworzy odpowiednią atmosferę, dzięki której pokochasz swoje nowe stanowisko do wirtualnych rozgrywek.
Biurko wyróżnia się agresywnym i dynamicznym wyglądem, który uzyskano dzięki czarnej kolorystyce i karbonowemu wykończeniu. Odmień swoje wnętrze, nadając mu wyjątkowy, gamingowy charakter, który podkreśla efektowne oświetlenie RGB.

Hub USB i uchwyty na kubek oraz słuchawki
Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w biurku Genesis HOLM 200 RGB, porty USB są teraz bliżej Ciebie niż kiedykolwiek wcześniej. Wbudowany hub z trzema portami USB 3.0 umożliwia wygodne podłączenie urządzeń peryferyjnych, a specjalny otwór pozwala na estetyczne i wygodne zorganizowanie kabli.
Dedykowany uchwyt na kubek lub puszkę pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo. Nie musisz już obawiać się gwałtownych ruchów i przypadkowego rozlania napoju.
Dodatkowo, specjalny uchwyt na słuchawki wprowadza porządek na Twoim stanowisku, zwiększając również bezpieczeństwo Twojego zestawu słuchawkowego. Koniec z odkładaniem ich na krzesło lub blat.

Podświetlenie RGB
Biurko gamingowe Genesis HOLM 200 RGB posiada oświetlenie LED z wieloma trybami i efektami, które można wygodnie i bezprzewodowo kontrolować za pomocą dołączonego pilota.
Zamień swoje zwykłe miejsce pracy na wyjątkowy kokpit dla graczy, który zapewni Ci pozytywne wrażenia wizualne i stworzy unikalną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

System zarządzania kablami
Biurko Genesis HOLM 200 zadba o organizację kabli pod Twoim biurkiem, które teraz będą znacznie lepiej uporządkowane.
Pod blatem znajduje się specjalna półka na listwę i kable, co pozwala wyeliminować zbędny bałagan i cieszyć się schludnym oraz estetycznym stanowiskiem dla gracza.

Solidne wykończenie
Biurko Genesis HOLM 200 charakteryzuje się mocnymi nogami i solidną konstrukcją, które zapewniają stabilność. Blat wykonany z wysokiej jakości, trwałej płyty MDF pokrytej ochronną karbonową okleiną, oferuje optymalną powierzchnię użytkową i tworzy komfortowe warunki do długotrwałych rozgrywek.

| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | HUB USB Uchwyt na napój System porządkowania kabli Hub USB Uchwyt na słuchawki |
| Waga | 15 kg |
| Materiał blatu | MDF |
| Wysokość biurka | 750 mm |
| Dopuszczalne obciążenie | 55 kg |
| Materiał nóg | Stal |
| Podświetlenie | Tak |



























































