Monitor gamingowy Dell Alienware AW3423DW
Przeznaczony do zwycięstw, monitor Dell Alienware AW3423DW otwiera przed Tobą zupełnie nowy wymiar rozgrywki. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym zapewnia niezwykle płynne wrażenia podczas gry, wydobywając z niej wszystko, co najlepsze. Dell Alienware AW3423DW zachwyci Cię wyraźnym obrazem w rozdzielczości UWQHD oraz nowoczesnym, dynamicznym designem. Graj z pasją i reaguj błyskawicznie – masz przewagę nad przeciwnikami.

Pełne zanurzenie w świecie obrazu
Technologia Quantum Dot Display gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów z wyższą jasnością i szerokim zakresem barw w porównaniu do paneli WOLED (White OLED). Alienware AW3423DW pokrywa aż 99,3% przestrzeni DCI-P3, zapewniając kinową jakość obrazu z szerokim kątem widzenia. Kolory są precyzyjne już od fabryki, dzięki kalibracji Delta E poniżej 2.
Oczekuj realistycznych efektów wizualnych i niezapomnianych doznań podczas gry. To wszystko dzięki maksymalnej jasności 1000 nitów, wyjątkowemu kontrastowi i certyfikatowi VESA Display HDR True Black 400.

Prędkość bez opóźnień
Ciesz się rozgrywką bez opóźnień, korzystając z technologii HDR i odwzorowania kolorów na poziomie kinowym. Dzięki certyfikatowi NVIDIA® G-SYNC® ULTIMATE rozgrywka jest płynna i wolna od zakłóceń.
Najkrótszy czas reakcji w branży – 0,1 ms (GTG) – oraz odświeżanie do 175 Hz (wbudowane) sprawiają, że obraz jest niezwykle wyraźny i dynamiczny. To pozwala na szybką reakcję i przewagę w każdej sytuacji.

Nowoczesna i funkcjonalna konstrukcja
Alienware AW3423DW wyróżnia się nowoczesnym, efektownym wyglądem. Zakrzywiony panel QD-OLED 1800R połączony jest z charakterystycznym logo Legend 2.0 oraz podświetleniem AlienFX, które można dostosować. System wentylacji 360° zapewnia skuteczniejsze odprowadzanie ciepła, a centralny joystick OSD ułatwia szybkie i wygodne ustawienia.

Idealny dla twórców i profesjonalistów
Funkcja Creator Mode została stworzona z myślą o osobach zajmujących się tworzeniem treści i grafik, które potrzebują precyzyjnego odwzorowania kolorów. W menu OSD można wybrać natywną przestrzeń DCI-P3 lub sRGB, a także dostosować ustawienia gamma, aby uzyskać najlepszy efekt.

Podwyższona jakość i bezpieczeństwo
Zakrzywiony monitor Alienware AW3423DW został zaprojektowany tak, aby zapobiec wypalaniu ekranu, które może wystąpić przy długotrwałym wyświetlaniu grafiki. Funkcja Comfort View Plus pozwala na dłuższą rozgrywkę, a technologia niskiej emisji niebieskiego światła nie wpływa na wierne odwzorowanie kolorów, zapewniając komfort użytkowania na dłużej.

| Kolor | Srebrno-czarny |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 42 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 525 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000:1 |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 110 mm |
| Szerokość | 815 mm |
| Dodatkowe informacje | Inteligentne podświetlenie RGB LED Zakrzywienia ekranu - 1800R |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Kabel DisplayPort -> Mini DisplayPort |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 3 szt. HDMI - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. (z funkcją ładowania) DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 0,1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | NVIDIA® G-SYNC® Ultimate NVIDIA G-SYNC Ultimate |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 175 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 99% sRGB: 149% |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~40° (w lewo) ~40° (w prawo) |
| Powłoka matrycy | Matowa |



