| Kolor | Srebrny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 31 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 489 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Szerokość | 808 mm |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1800R Technologia Dell ComfortView Plus Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Kabel USB |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. (z funkcją ładowania) Wyjście audio - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |

















