Monitor gamingowy Corsair XENEON 32QHD240
Szybkość, jakiej oczekujesz
Zachwyć się płynnym obrazem odświeżanym z częstotliwością 240 Hz i niezwykle krótkim czasem reakcji MPRT na poziomie 1 ms. Dzięki niemu bez przeszkód zagłębisz się w wirtualnym świecie.
Matryca Quantum Dot Fast IPS
Realistyczny obraz
HDR
Odwzorowanie kolorów
AMD FreeSync Premium
Zarządzanie przez iCUE
Ergonomia i funkcjonalność
Ekran ma regulację wysokości, która działa szybko i płynnie w zakresie do 68 mm. Oferuje również możliwość pochylenia w zakresie od -5° do 20°, Z takim rozwiązaniem uzyskasz idealną pozycję do oglądania. Mocna i stylowa podstawka pewnie trzyma monitor w odpowiedniej pozycji na Twoim biurku. Kanał na kable CORSAIR RapidRoute zawiera dwa regulowane na zacisk mocowania przewodów, które ułatwiają utrzymanie porządku na biurku.
Monitor wyposażono w dwa porty USB-C i HDMI 2.1, port DisplayPort 1.4. Ma też zintegrowany koncentrator USB 3.1 z możliwością ładowania, wyposażony w dwa dodatkowe porty USB Type-A i wyjście audio 3,5 mm. Dzięki czemu masz wiele możliwości podłączania komputera i różnego rodzaju konsol.