Telewizor LED 4K UHD Philips 55PUS7657
Niezwykła ostrość, płynność i realizm w połączeniu z wysokiej jakości dźwiękiem to cechy telewizora LED Philips 55PUS7657. Dzięki rozdzielczości 4K zobaczysz detale, które wcześniej były ukryte. Twoje ulubione filmy i seriale zyskają nową jakość. Dodatkowo, ten model świetnie nadaje się do gier, a platforma Smart TV SAPHI zapewnia nieograniczoną rozrywkę. Bezramkowy design i smukłe srebrne nóżki dodają lekkości, dzięki czemu telewizor doskonale wpasuje się w każde wnętrze.

Bogactwo detali i barw
Ten 55-calowy telewizor Philips PUS7657 zachwyci Cię doskonałym obrazem. Obsługuje on kluczowe formaty HDR oraz system Dolby Vision, co zapewnia niesamowity kontrast, ostrość i szczegółowość. Każdy detal będzie widoczny zarówno w jasnych, jak i ciemnych scenach. Dodatkowo, silnik Pixel Precise Ultra HD poprawia jakość obrazu, aby kolory były bardziej intensywne, a ruch płynniejszy. Te rozwiązania sprawiają, że model ten jest również idealny do gier. Łączność HDMI z obsługą VRR oraz niskie opóźnienie, które aktywuje się po podłączeniu konsoli, zapewniają dynamiczną i emocjonującą rozgrywkę.

Smart TV SAPHI w telewizorze Philips 55PUS7657
Platforma Smart TV SAPHI umożliwia łatwy dostęp do najlepszej rozrywki. Dzięki niej telewizor Philips 55PUS7657 będzie idealny dla każdego członka rodziny. Możesz korzystać z popularnych aplikacji, takich jak Netflix, YouTube, Rakuten, Player czy Ipla. Ciesz się ulubionymi filmami, serialami i stacjami radiowymi. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyki kina, czy najnowsze hity, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dodatkowo, przejrzyste menu i czytelne ikony ułatwiają dostęp do każdej formy rozrywki.

Kinowy dźwięk z Dolby Atmos
Z telewizorem Philips 55PUS7657 poczujesz się jak w kinie. System Dolby Vision w połączeniu z dźwiękiem Dolby Atmos sprawia, że każda treść wygląda i brzmi tak, jak zamierzał reżyser. Wyraźnie usłyszysz każdy dialog, a moc ścieżki dźwiękowej sprawi, że poczujesz się, jakbyś był w centrum akcji. Wzmocnienie basów Dolby oraz inteligentny korektor dodatkowo podkreślą każdy dźwięk. Możesz również skorzystać z trybu nocnego, który pozwala na dokładne słyszenie każdego słowa bez konieczności zwiększania głośności.

| Wysokość z podstawą | 739,8 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 712,8 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Szerokość | 1226,8 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Aktualizowanie oprogramowania przez USB Aktualizacja oprogramowania sprzętowego przez Internet |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Seria | PUS7657 |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Saphi |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Głębokość z podstawą | 246,8 mm |
| Standard VESA | 200 x 100 mm |
| Średni pobór mocy | 76 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Odtwarzane formaty | VP9 360 photo HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 AVI MKV MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG MPEG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF HEVC |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Wzmacnianie dialogów Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | YouTube Netflix |
| Głębokość bez podstawy | 85,3 mm |
| Technologie producenta | SimplyShare Pixel Precise Ultra HD |







