Zyxel 16p GS1100-16 (16x10/100/1000Mbit)
Korzystaj z błyskawicznego dostępu do gigabitowego połączenia plug-and-play zaraz po rozpakowaniu. Zyxel GS1100-16 to niewielki, bezgłośny switch, który oferuje cichą i efektywną pracę w małych biurach. Posiada funkcję automatycznego dostosowywania prędkości połączeń oraz auto MDI/MDI-X. Priorytetyzacja 802.1p i obsługa ramek jumbo zapewniają płynność ruchu w sieci firmowej. Zewnętrzny zasilacz eliminuje potrzebę dodatkowego wentylatora do chłodzenia przełącznika.

Technologie dla mniejszego zużycia energii
Zyxel GS1100-16 posiada wiele funkcji przyjaznych dla środowiska. Wspiera technologię Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az), która automatycznie rozpoznaje ruch sieciowy i dostosowuje do niego zużycie energii. Dodatkowo, przełącznik reguluje moc sygnału w zależności od stanu połączenia i długości kabla, co obniża koszty energii dla firmy.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 16 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 9,000 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 23,8 Mb/s |
| Bufor pamięci | 525 kB |
| Maksymalny pobór mocy | 10 W |
| MTBF | 1 156 942 h |
| Wysokość | 42 mm 42 mm |
| Waga | 0,9 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | VLAN Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 16 szt. |
| Szerokość | 215 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 p |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Przepustowość | 32 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |







