Telewizor LED 4K UHD Philips 55PUS8057
Przeżywaj niezwykłe emocje z telewizorem Philips 55PUS8057. Każdy członek rodziny znajdzie w nim coś dla siebie i będzie mógł podziwiać jego możliwości. Łączy on w sobie znakomitą jakość obrazu, Smart TV z systemem Android, prostą łączność oraz technologię Ambilight. To wszystko sprawi, że Twoja domowa rozrywka osiągnie nowy poziom. Dodatkowo, samo urządzenie wygląda bardzo elegancko. Ekran bez ramek idealnie współgra z jego smukłymi, srebrnymi nóżkami.

Idealny obraz każdej sceny
Telewizor Philips 55PUS8057 przeniesie Cię do świata doskonałego obrazu. Wyposażony w technologię HDR, kompatybilną z wieloma formatami, zapewnia wyjątkową ostrość i niesamowity kontrast. Każdy szczegół będzie widoczny, zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Niezależnie od rodzaju oglądanej treści, wszystko będzie niezwykle wyraźne. Model ten posiada również silnik Pixel Precise Ultra HD, który optymalizuje obraz, aby był ostry, pełen żywych kolorów i płynny. Płynność obrazu świetnie sprawdzi się także podczas grania, zwłaszcza w dynamiczne gry. Dodatkowo, Philips 55PUS8057 automatycznie przełączy się w tryb niskiego opóźnienia po uruchomieniu konsoli, a szybka rozgrywka będzie możliwa dzięki łączności HDMI z technologią VRR.

Philips 55PUS8057 z platformą Android TV
Twoja ulubiona rozrywka będzie teraz na wyciągnięcie ręki. Ten 55-calowy telewizor Philips 55PUS8057 oferuje funkcje Smart TV z systemem Android. Korzystaj z ogromnej ilości różnorodnych treści i aplikacji, takich jak Netflix, YouTube, Apple TV, Disney +, czy Prime Video. Najnowsze produkcje i klasyki kina teraz mogą iść w parze z doskonałym obrazem telewizora Philips. Dodatkowo, możesz dostosować ekran i dodać ulubione aplikacje, a także skorzystać z opcji kontynuowania oglądania od momentu przerwania. Telewizor ten można również obsługiwać za pomocą głosu, gdyż jest kompatybilny z Asystentem Google. Steruj telewizorem i inteligentnymi urządzeniami domowymi za pomocą dowolnego głośnika Google Assistant lub zdalnej aplikacji Android TV.

Magiczne oświetlenie Philips Ambilight
Aby wrażenia z oglądania filmów, seriali, sportu, czy grania w gry były jeszcze bardziej intensywne, telewizor Philips 55PUS8057 został wyposażony w technologię Ambilight. Z trzech stron obudowy umieszczono diody LED, które synchronizują się z tym, co jest aktualnie wyświetlane na ekranie. Każda akcja i każda piosenka z dodatkową oprawą świetlną to gwarancja niesamowitych doznań. Efekt ten z pewnością sprawi, że seanse w Twoim salonie staną się prawdziwą przyjemnością. Ambilight oferuje także różne funkcje, w tym tryb gry, muzyka, dostosowanie do koloru ściany, czy tryb lounge, które pozwolą idealnie dostosować działanie świateł do Twoich preferencji.

Kinowy dźwięk z Dolby Atmos
Poczuj się jak w kinie z telewizorem Philips 55PUS8057. System obrazu Dolby Vision połączony z systemem dźwięku Dolby Atmos oraz głośniki o mocy 20 W sprawią, że każda treść będzie wyglądać i brzmieć po prostu świetnie. Zobaczysz każdy detal i usłyszysz każde słowo, a ścieżka dźwiękowa sprawi, że poczujesz się, jakbyś był w samym centrum akcji. Co więcej, wzmocnienie basów Dolby doda głębi do brzmienia.

| Wysokość z podstawą | 736,6 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 709,6 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Dodatkowe informacje | Procesor czterordzeniowy |
| Seria | PUS8057 |
| Szerokość | 1231,2 mm |
| Głębokość z podstawą | 255,8 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. Wyjście słuchawkowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 77 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 2 W |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Odtwarzane formaty | VP9 HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 AVI MKV MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF HEVC |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ambilight | Tak |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dialog Enhancement Wzmacnianie dialogów Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |















































































