Podstawka pod laptopa Trust EXTO ECO
Efektywność pracy na laptopie oraz wygodna postawa to kluczowe aspekty Twojej działalności. Trust EXTO ECO umożliwia uniesienie laptopa na właściwą wysokość i skutecznie odprowadza ciepło. Dzięki temu Twoja praca stanie się komfortowa i bez zakłóceń. Ponadto, akcesorium jest zgodne z laptopami o przekątnej do 16 cali.

Przemyślana konstrukcja
Podstawka Trust EXTO ECO posiada wentylator z możliwością regulacji prędkości, co pozwala dostosować chłodzenie do wymagań systemu. Dodatkowo, akcesorium oferuje ośmiostopniową regulację wysokości, co umożliwia ustawienie odpowiedniej pozycji dla ergonomicznej pracy.

| Kolor | Szary |
| Poziom hałasu | 30 - 35 dBA |
| Wysokość | 25 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Dodatkowe informacje | Regulacja wysokości podstawki |
| Waga | 0,63 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Kompatybilność z laptopami | 15" 13" 12" 14" 10" 15,6" 15,4" 14,1" 13,3" 12,1" 12,5" 16" |
| Średnica wentylatora | 180 mm |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Przepływ powietrza | 87 CFM |
| Prędkość obrotowa | 650 obr./min. |

































































