Powerbank Trust Primo 15000mAh
Trust Primo to powerbank, który nie tylko dostarczy dodatkowej energii, ale także pomoże Ci dbać o środowisko. Został stworzony z materiałów z recyklingu. Jego elegancki design jest bardzo praktyczny do noszenia w torbie. Urządzenie posiada kilka portów, co umożliwia ładowanie kilku sprzętów jednocześnie.

Przemyślana konstrukcja
Powerbank Trust Primo wyposażony jest w dwa porty USB-A oraz jeden port USB-C. Posiada również wytrzymałą baterię o pojemności do 15000 mAh. Dzięki temu urządzenie oferuje kilka dodatkowych godzin energii dla nawet trzech sprzętów. W zestawie znajduje się także kabel micro-USB do ładowania samego powerbanka.

Bezpieczny i wygodny
Wysoka wydajność w połączeniu z kompaktowym rozmiarem to cechy, które wyróżniają Trust Primo. Dzięki niemu nie musisz się obawiać, że Twój smartfon czy tablet straci energię podczas ważnego spotkania. Urządzenie posiada zabezpieczenia przed przeładowaniem, przetężeniem, nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem, przeciążeniem oraz zwarciem, co zapewnia bezpieczne użytkowanie.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 15 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 20 mm |
| Szerokość | 72 mm |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Wskaźnik LED Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Waga | 330 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - microUSB |
| Długość | 138 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |

















































