| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,232 x 0,232 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 34 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 397 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Obsługa Windows Hello Wskaźnik LED Wbudowana kamera Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Szerokość | 808 mm |
| Waga | 9,4 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~21° (do tyłu/w górę) ~3° (do przodu/w dół) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~28° (w lewo) ~28° (w prawo) |

















































