AOC CU34V5CW Webcam - 1089011 - zdjęcie
AOC CU34V5CW Webcam - 1089011 - zdjęcie 1
AOC CU34V5CW Webcam
Zadaj pytanie
AOCkod: 1089011
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:34"
  • Rozdzielczość ekranu:3440 x 1440
  • Matryca:LED, VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:100 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Słuchawka SMX Słuchawki KoonSłuchawka SMX Słuchawki Koon
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Uchwyt do monitorów Silver Monkey UM-200Uchwyt do monitorów Silver Monkey UM-200
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400