Przenośna stacja zasilania EcoFlow River 2 Pro
Zapewnij sobie pewne zasilanie urządzeń nawet na zewnątrz dzięki stacji EcoFlow River 2 Pro. Ta mobilna stacja ma pojemność 768 Wh i jest w stanie zasilić większość popularnych urządzeń. Jej moc wyjściowa wynosi 800 W, a technologia X-Boost pozwala na obsługę urządzeń o mocy do 1600 W. Dodatkowo, stacja jest zgodna z systemem EcoFlow PowerStream.

Niezawodne działanie
EcoFlow River 2 Pro oferuje moc wyjściową do 800 W, a dzięki technologii X-Boost może obsługiwać urządzenia o mocy do 1600 W. To sprawia, że stacja może zasilać większość codziennie używanych sprzętów, takich jak laptop, lampa czy blender. Wyposażona jest w nowoczesny akumulator LFP, który cechuje się długą żywotnością, umożliwiając pełne ładowanie i rozładowanie nawet 3000 razy.
Dodatkowo, River 2 Pro może działać jako EPS. Oznacza to, że w przypadku przerwy w dostawie prądu, urządzenie w ciągu około 30 ms zacznie zasilać podłączone sprzęty, takie jak aparat CPAP, lampa czy akwarium, zapewniając ciągłość ich działania w niemal każdej sytuacji.

Szybkie ładowanie stacji
Ładuj swoją stację według własnych potrzeb. EcoFlow River 2 Pro obsługuje aż 4 metody ładowania, co czyni ją wszechstronną w różnych sytuacjach. Możesz podłączyć ją do gniazdka AC, użyć ładowarki samochodowej lub paneli fotowoltaicznych. Dodatkowo, stacja oferuje nową opcję ładowania przez USB-C.
Co więcej, stacja obsługuje szybkie ładowanie. Za pomocą gniazdka AC naładujesz ją do pełna w około godzinę, co oznacza, że River 2 Pro będzie gotowa do użycia, gdy Ty będziesz się pakować na wyjazd.

Aplikacja EcoFlow
Chcesz zdalnie zarządzać swoją stacją? Skorzystaj z aplikacji EcoFlow, dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki niej łatwo sprawdzisz poziom naładowania, dostosujesz ustawienia i zmienisz prędkość ładowania. River 2 Pro łączy się ze smartfonem przez Bluetooth lub Wi-Fi.

| Żywotność | > 3000 cykli do 80% pojemności |
| Rodzaj ogniwa | LiFePO4 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Sterowanie z poziomu aplikacji | Tak |
| Możliwość ładowania poprzez panele fotowoltaiczne | Tak |
| Wysokość | 270 mm |
| Szerokość | 260 mm |
| Waga | 7,8 kg |
| Typ produktu | Stacja zasilania |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Gniazda wyjściowe | USB-A - 3 szt. USB-C - 1 szt. Zasilania AC - 3 szt. Zasilania DC - 1 szt. |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Czas ładowania akumulatora | 70 minut |
| Gniazda wejściowe | Zasilania AC - 1 szt. Złącze solarne - 1 szt. Samochodowe wejście gniazda zapalniczki 12/24V - 1 szt. |
| Dołączane akcesoria | Kabel zasilający Kabel ładowania do samochodu Kabel DC5521 |
| Pojemność | 768 Wh |





