Podstawka chłodząca Natec ORIOLE 15.6-17.3"
Natec ORIOLE to solidna podstawka chłodząca, która pasuje do laptopów o przekątnej ekranu od 15,6" do 17,3". Posiada 7-stopniową regulację kąta nachylenia. Dodatkowo, na spodzie znajdują się antypoślizgowe elementy, które zapewniają stabilność.
Ponadto, Natec ORIOLE jest zasilana przez jeden z dwóch wbudowanych portów USB-A. W komplecie znajdują się również kable do podłączenia zasilania.

Wbudowane wentylatory
Z podstawką Natec ORIOLE poradzisz sobie z rosnącymi temperaturami laptopa. Odpowiadają za to aż 3 wydajne wentylatory o średnicy 120 mm. Są one umieszczone wewnątrz akcesorium i oferują trzystopniową regulację prędkości obrotowej. Wentylatory posiadają niebieskie podświetlenie, co podkreśla gamingowy wygląd Twojego laptopa. Dzięki temu łatwo dostosujesz podstawkę do swojego stylu i potrzeb.

| Kolor | Czarny |
| Zasilanie | USB |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | HUB USB Podświetlenie LED Hub USB System regulacji obrotów Regulacja nachylenia podstawki |
| Wysokość | 25 mm |
| Waga | 740 g 0.74 kg |
| Szerokość | 400 mm |
| Kompatybilność z laptopami | 17" 15,6" 17,3" 16" |
| Materiały | Metal Plastik |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Przepływ powietrza | 70 CFM |
| Prędkość obrotowa | 1080 - 1280 obr./min. |

































































