| Kolor | Czarny |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Pilot Zasilacz |
| Łączność | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Dodatkowe informacje | Pilot z obsługą asystenta Alexa Wsparcie dla technologii HDR Wsparcie dla technologii Dolby Atmos Wsparcie dla technologii Dolby Digital Plus Dedykowana aplikacja Dedykowana aplikacja |
| Wysokość | 13 mm |
| Waga | 32 g |
| Szerokość | 30 mm |
| Rodzaje wyjść / wejść | HDMI - 1 szt. microUSB - 1 szt. |
| Procesor | 4 rdzenie, 1.7 GHz |
| Obsługiwane formaty wideo | H.265 HLG VP9 H.264 |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |







