Telewizor HD Ready Toshiba 24WA2063DG
Toshiba 24WA2063DG to telewizor o przekątnej 24 cali i rozdzielczości HD Ready. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie nadaje się do mniejszych przestrzeni. Dzięki obsłudze formatu HDR10 zobaczysz najdrobniejsze detale, zarówno w jasnych, jak i ciemnych scenach. Za bogaty i wyrazisty dźwięk odpowiada technologia Dolby Audio. Telewizor ten posiada również system Android Smart TV. Zanurz się w domowej rozrywce. Oglądaj najnowsze hity i klasyki filmowe w znakomitej jakości.

Android TV — najlepsza rozrywka w Twoim domu
Zapewnij sobie najlepszą rozrywkę w swoim salonie. Telewizor Toshiba 24WA2063DG jest wyposażony w platformę Android TV, która otworzy przed Tobą świat pełen filmów, seriali, gier i aplikacji. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwy dostęp do ulubionych treści. Korzystaj z popularnych serwisów, takich jak Netflix, YouTube czy Prime Video. Zanurz się w domowej rozrywce. Oglądaj najnowsze hity i klasyki filmowe w doskonałej jakości.

Mnóstwo możliwości z telewizorem Toshiba 24WA2063DG
Łatwo i szybko podłącz różne urządzenia do swojego 24-calowego telewizora Toshiba 24WA2063DG. Trzy porty HDMI umożliwiają bezproblemowe podłączenie konsoli lub odtwarzacza. Dodatkowo, dzięki modułowi Bluetooth, możesz bezprzewodowo połączyć się ze smartfonem lub tabletem, a funkcja Chromecast pozwala na strumieniowe przesyłanie treści z zewnętrznych urządzeń. Telewizor Toshiba 24WA2063DG oferuje także możliwość nagrywania na pamięć USB, co pozwala na wielokrotne oglądanie ulubionych filmów i seriali. Dzięki integracji z Google Assistant możesz również sterować telewizorem za pomocą głosu i wydawać mu polecenia.

| Wysokość z podstawą | 367 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 333 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 2,5 W |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi Baterie do pilota Pilot Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Nagrywanie na USB Procesor Quad Core |
| Rozdzielczość | HD 1366 x 768 |
| Szerokość | 553 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Typ telewizora | LCD |
| Smart TV | Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście VGA (D-SUB) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 75 x 75 mm |
| Średni pobór mocy | 22 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | DAT AVI MKV MP4 MPG FLV MP3 WMA JPG JPEG BMP PNG MPEG WAV MOV |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Seria | WA2063DG |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | F |
| Standard HDR | HDR10 HLG |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio |
| Technologie optymalizacji gier | Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń |



























































