| Wysokość z podstawą | 481 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 439 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 6 W |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi Baterie do pilota Pilot Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Nagrywanie na USB Procesor Quad Core |
| Rozdzielczość | HD 1366 x 768 |
| Szerokość | 732 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Typ telewizora | LCD |
| Smart TV | Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście VGA (D-SUB) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 75 x 75 mm |
| Średni pobór mocy | 32 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | DAT AVI MKV MP4 MPG FLV MP3 WMA JPG JPEG BMP PNG MPEG WAV MOV |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Seria | WA2063DG |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | F |
| Standard HDR | HDR10 HLG |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio |
| Technologie optymalizacji gier | Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń |





























































