32-calowy telewizor Full HD Toshiba 32WL1C63DG
Toshiba 32WL1C63DG wprowadzi Cię w nowy świat domowej rozrywki. Doświadcz ostrego i szczegółowego obrazu oraz bogactwa kolorów. Dzięki rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, telewizor HD oferuje doskonałą jakość obrazu. Korzystaj z funkcji telewizora, oglądając swoje ulubione seriale i filmy.

Wiele możliwości
Stylowa, prosta ramka, wysokiej jakości dźwięk, łatwa obsługa oraz rozdzielczość HD Ready to kluczowe cechy modelu Toshiba 32WL1C63DG. Ten 32-calowy telewizor zmieści się w każdym miejscu, na przykład w pokoju dziecka czy sypialni. Dzięki portowi USB, bez trudu podłączysz zewnętrzne dyski i pendrive z ulubionymi zdjęciami, filmami i muzyką. Funkcja nagrywania na USB umożliwia oglądanie i rejestrowanie ulubionych programów. Dodatkowo, złącza HDMI pozwalają na łatwe podłączenie urządzeń takich jak dekoder czy konsola do gier.

| Wysokość z podstawą | 481 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 439 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 6 W |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi Baterie do pilota Pilot Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Nagrywanie na USB |
| Rozdzielczość | HD 1366 x 768 |
| Szerokość | 732 mm |
| Typ telewizora | LCD |
| Smart TV | Nie |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście VGA (D-SUB) Wyjście audio cyfrowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 75 x 75 mm |
| Średni pobór mocy | 32 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | DAT AVI MKV MP4 MPG FLV MP3 WMA JPG JPEG BMP PNG MPEG WAV MOV HEVC |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Seria | WL1C63DG |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Nie |
| Technologie dźwięku i obrazu | DTS – system dźwięku przestrzennego |
| Technologie optymalizacji gier | Dedykowany tryb dla graczy |
| Funkcje smart | Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń |



























































