Telewizor 4K Quantum Dot Toshiba 43QA5D63DG
Poznaj nowy poziom domowej rozrywki z telewizorem Toshiba 43QA5D63DG. Doświadcz obrazu pełnego szczegółów i żywych kolorów. Dzięki rozdzielczości 4K UHD oraz technologii Quantum Dot, obraz jest niezwykle wyraźny i zachwycający. System Dolby Vision HDR umożliwia oglądanie scen jeszcze bardziej zbliżonych do rzeczywistości. Dodatkowo, dzięki obsłudze formatu HDR, dostrzeżesz wszystkie, nawet najdrobniejsze detale, zarówno w jasnych, jak i ciemnych partiach obrazu. Technologia TRU Picture zapewnia płynne, pełne szczegółów obrazy oraz podnosi rozdzielczość niezależnie od źródła materiału.

Android TV — najlepsza rozrywka w Twoim domu
Zapewnij sobie najlepszą rozrywkę w swoim salonie. Telewizor Toshiba 43QA5D63DG posiada platformę Android TV, która otwiera przed Tobą świat tysięcy filmów, seriali, gier i aplikacji. Intuicyjny interfejs umożliwia łatwy dostęp do ulubionych treści. Korzystaj z popularnych serwisów, takich jak Netflix, YouTube czy Prime Video w jakości 4K. Zanurz się w domowej rozrywce, śledząc najnowsze hity i klasyki kina w doskonałej jakości.

Brzmienie najwyższej klasy z Toshiba 43QA5D63DG
Doskonały obraz wymaga równie doskonałego dźwięku. Dlatego Toshiba współpracuje z liderem wśród marek audio — Onkyo. Dzięki temu telewizory oferują dźwięk najwyższej jakości. Wbudowane głośniki emitują czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, czy dialogów. Głośniki dostrojone przez inżynierów Onkyo zostały zaprojektowane, aby zapewnić realistyczny dźwięk, który będzie dobrze słyszalny z każdego miejsca w pokoju. Całość dopełnia przetwarzanie dźwięku Dolby Audio i DTS, co gwarantuje bogatszy, czystszy i mocniejszy dźwięk.

Wiele możliwości połączeń
Łatwo i szybko podłącz różne urządzenia do swojego 43-calowego telewizora Toshiba 43QA5D63DG. Trzy wejścia HDMI umożliwiają bezproblemowe podłączenie konsoli czy odtwarzacza. Dodatkowo, dzięki modułowi Bluetooth, możesz bezprzewodowo połączyć się ze smartfonem lub tabletem, a funkcja Chromecast pozwala na strumieniowe przesyłanie treści z zewnętrznych urządzeń. Telewizor Toshiba 43QA5D63DG oferuje również możliwość nagrywania na pamięć USB, co pozwala na wielokrotne oglądanie ulubionych filmów czy seriali. Dzięki integracji z Google Assistant możesz także sterować telewizorem głosowo za pomocą wybranych urządzeń.

| Wysokość z podstawą | 600 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 560 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Dołączone akcesoria | Baterie do pilota Pilot |
| Dodatkowe informacje | Nagrywanie na USB Głośniki Onkyo Procesor Quad Core |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Szerokość | 966 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 100 x 100 mm |
| Średni pobór mocy | 51 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | DAT AVI MKV MP4 MPG FLV MP3 WMA JPG JPEG BMP PNG MPEG WAV MOV |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Seria | QA5D63DG |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 Dolby Vision |
| Technologie dźwięku i obrazu | Micro Dimming Dolby Audio Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler) DTS HD – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń |
| Technologie producenta | Quantum Dot TRU Picture TRU Resolution TRU Flow |





































































