Powerbank Baseus Magnetic 10000mAh 20W (niebieski)
Powerbank Baseus Magnetic oferuje kilka portów oraz umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie bezprzewodowe z maksymalną mocą 15 W. Jego pojemność 10 000 mAh zapewnia wiele dodatkowych godzin pracy. Praktyczny wyświetlacz informuje o poziomie naładowania, a składana podpórka pozwala używać go jako uchwytu na telefon.

Bezpieczne i szybkie ładowanie
Baseus Magnetic jest wyposażony w port USB-C i umożliwia bezprzewodowe ładowanie indukcyjne, co pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Port USB-C obsługuje szybkie ładowanie PD 20 W, a ładowarka indukcyjna oferuje moc do 15 W dla wybranych urządzeń.
Urządzenie posiada zabezpieczenia przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, wysoką temperaturą, prądem przetężeniowym oraz polem elektromagnetycznym, co czyni Magnetic bezpiecznym dla ładowanych sprzętów.

| Kolor | Niebieski |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 20 mm |
| Waga | 220 g |
| Długość | 117 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,22 A 2 A 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Jump starter | Nie |



















































