Adaman2 Baseus 10000mAh (30W, USB-C)
Zapewnij sobie komfortowe ładowanie swoich urządzeń, gdziekolwiek jesteś. Adaman2 Baseus to niewielki powerbank o pojemności 10 000 mAh, który może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Taka pojemność pozwala na jednoczesne ładowanie nawet trzech urządzeń. Dodatkowo, powerbank obsługuje moc wejściową 18 W, co umożliwia jego naładowanie za pomocą kabla PD w około 3-4 godziny.

Szybkie i wygodne ładowanie
Powerbank Baseus Adaman2 wspiera szybkie ładowanie Power Delivery 30 W. Dzięki temu możesz szybko naładować różne urządzenia Apple. Dodatkowo, porty USB powerbanku oferują szybkie ładowanie z mocą 22,5 W i obsługują standardy takie jak PD, QC, SCP, FCP i AFC.
Niewielki wyświetlacz pokazuje poziom naładowania baterii — wystarczy nacisnąć przycisk, aby to sprawdzić.

| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowy |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie (OVP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OTP) Zabezpieczenie termiczne Quick Charge Super Charge Fast Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Wysokość | 27 mm |
| Waga | 206 g |
| Długość | 111 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |













































