| Maksymalna odległość od ściany | 640 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Wysokość | 430 mm |
| Szerokość | 450 mm |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 63" |
| Minimalna odległość od ściany | 86 mm |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Regulacja | W poziomie Wbudowana poziomica |



























