Telewizor LED Full HD Philips 43PFS5507
Potrzebujesz małego telewizora z dużymi możliwościami? Model Philips 43PFS5507 doskonale wpasuje się w każde miejsce — od biura, przez kuchnię, aż po sypialnię. Jest lekki i niewielki, a jego żywy i wyraźny obraz gwarantuje najwyższą jakość oglądania. Technologia Philips Pixel Plus HD poprawia jakość obrazu, sprawiając, że jest on ostry, z intensywnymi kolorami i płynnym ruchem. Ciesz się najlepszymi wrażeniami z oglądania za każdym razem.

Technologia Philips Pixel Plus HD
W telewizorze Philips 43PFS5507 zastosowano technologię Philips Pixel Plus HD, która gwarantuje wyraźny obraz z doskonałym kontrastem. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy online, czy telewizję kablową, możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem z czystszą bielą i głębszą czernią.

Philips 43PFS5507 idealny do mniejszych przestrzeni
Czy to oglądanie serialu w łóżku, śledzenie wiadomości podczas gotowania, czy potrzeba dodatkowego monitora do pracy, ten kompaktowy telewizor Philips 43PFS5507 będzie doskonałym wyborem. Podłącz przystawkę Smart TV do jednego z portów HDMI i korzystaj z funkcji Smart TV od ulubionych dostawców usług strumieniowych. Możesz także podłączyć konsolę do portów HDMI, a do portu USB – dysk USB, aby odtwarzać z niego muzykę.

| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 8 W |
| Wysokość z podstawą | 585,6 mm |
| Liczba złączy HDMI | 2 szt. |
| Liczba złączy USB | 1 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 568,5 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Seria | PFS5507 |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Szerokość | 958,4 mm |
| Przekątna ekranu | 43" |
| HDR | Nie |
| Standard VESA | 200 x 100 mm |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Nie |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Głębokość bez podstawy | 82,1 mm |
| Funkcje tunera | TimeShift - funkcja zatrzymywania i cofania oglądanych programów EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Głębokość z podstawą | 223,6 mm |
| Średni pobór mocy | 45 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | MPEG-2 MPEG-1 MPEG-4 MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF HEVC |
| Rozdzielczość | Full HD 1920 x 1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ambilight | Nie |
| Technologie producenta | Pixel Plus HD |
| Technologie dźwięku i obrazu | Micro Dimming |

































































