Podstawka chłodząca Deltaco GAM-072
Utrzymuj niską temperaturę swojego laptopa dzięki podstawce Deltaco GAM-072. To akcesorium charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i jest wykonane z materiałów najwyższej jakości. Podstawka pasuje do laptopów o przekątnej ekranu od 12" do 17". Wytrzymała konstrukcja oraz zaawansowane technologie skutecznie schłodzą Twój laptop nawet podczas intensywnej gry.

Łatwość użytkowania
Podstawka Deltaco GAM-072 jest zasilana przez kabel USB. Na górnej części akcesorium znajdują się dwa pokrętła, z których lewe pozwala na kontrolę dolnych wentylatorów, a prawe umożliwia regulację trzech górnych wentylatorów.
Producent wyposażył podstawkę GAM-072 w dwa porty USB. Jeden z nich służy wyłącznie do zasilania podstawki, a drugi umożliwia podłączenie takich urządzeń jak mysz czy klawiatura. Możesz dostosować kąt nachylenia podstawki, co zapewni Ci bardziej ergonomiczną pozycję podczas gry.

| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 35 mm |
| Waga | 0,87 kg |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie LED System regulacji obrotów Regulacja nachylenia podstawki |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Zasilanie | USB |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Prędkość obrotowa | 1000 - 1300 obr./min. |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 17" 15" 13" 12" 14" 10" 15,6" 15,4" 14,1" 13,3" 12,1" 17,3" 12,5" 16" |
| Średnica wentylatora | 140 mm |



























































