Power bank ExtraLink EPB-069 30000 mAh
ExtraLink EPB-069 to power bank o pojemności 30000 mAh, który wspiera funkcję szybkiego ładowania Fast Charge do 22,5 W za pomocą jednego portu.
Pojemność 30000 mAh pozwala na wielokrotne naładowanie jednego urządzenia, spełniając całodzienne potrzeby energetyczne. Możesz ładować kilka urządzeń jednocześnie dzięki dostępnym portom wyjściowym.

Duża pojemność oraz szybkie ładowanie Fast Charging
Power bank Extralink EPB-069 oferuje pojemność 30000 mAh, co umożliwia wielokrotne naładowanie smartfona lub tabletu. Dzięki wysokiej mocy ładowania 22.5 W Fast Charge proces ten trwa krótko.

Bezpieczeństwo i efektywność
Power bank ExtraLink EPB-069 jest wyposażony w akumulator litowo-polimerowy o dużej gęstości, co zapewnia bezpieczeństwo i wysoką wydajność.
Ten model power banku oferuje najlepszą w swojej klasie ochronę układów scalonych, jednocześnie zwiększając efektywność ładowania.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 30 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie (OTP) Zabezpieczenie termiczne Fast Charge Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Waga | 597 g |
| Wysokość | 40 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - microUSB |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,22 A 2 A 3 A 1,5 A 1,67 A 4,5 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 144 mm |



















