Powerbank Baseus 30000mAh 15W
Z powerbankiem Baseus możesz wygodnie ładować urządzenia w dowolnym miejscu. Jego ogromna pojemność 30 000 mAh umożliwia podłączenie wielu sprzętów jednocześnie. Dodatkowo, wbudowany ekran LED ułatwia obsługę. Dzięki kompaktowym wymiarom i wadze, akcesorium spełnia międzynarodowe normy transportu lotniczego, co oznacza, że Twoje urządzenia będą zasilane nawet podczas podróży samolotem.

Wiele portów ładowania
Nie martw się o wyczerpanie baterii w swoich urządzeniach. Powerbank Baseus o mocy 15 W posiada dwa porty USB 15 W, jeden port micro USB 10 W oraz port USB-C 15 W. Dzięki temu możesz jednocześnie podłączyć kilka urządzeń i szybko je naładować. Wbudowany wyświetlacz LED pokazuje, ile energii pozostało w powerbanku, co pozwala mieć zawsze zapas mocy. Dodatkowo, akcesorium może zasilać nie tylko urządzenia, ale także np. przenośny wentylator.

Bezpieczna konstrukcja
Szybkie ładowanie urządzeń jest możliwe dzięki wielu portom oraz wsparciu technologii takich jak FCP, QC i AFC. Jednak bezpieczeństwo jest równie istotne. Dlatego powerbank Baseus posiada zabezpieczenia przed przepięciem, prądem przetężeniowym, przeładowaniem i zwarciem. Wyposażony jest także w czujniki temperatury NTC, co chroni go przed przegrzaniem. Inteligentna technologia automatycznie dostosowuje odpowiednie natężenie ładowania do podłączonych urządzeń.

| Kolor | Biały |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 30 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wbudowany wyświetlacz Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OVP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OTP) Zabezpieczenie termiczne Fast Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Wysokość | 42 mm 42 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - microUSB |
| Szerokość | 69 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 153 mm |



























































