Powerbank Baseus 30000mAh 20W
Powerbank Baseus posiada baterię o pojemności 30000 mAh, co pozwala na kilkukrotne ładowanie telefonu. Kompaktowy rozmiar ułatwia zabieranie go w podróż. Na obudowie znajduje się ekran, który informuje o poziomie naładowania. Jest odpowiedni do ładowania nie tylko urządzeń Apple i telefonów z Androidem, ale także głośników bezprzewodowych, sprzętu fotograficznego, lampek itp.

Bezpieczne i efektywne ładowanie
Urządzenie Baseus umożliwia jednoczesne ładowanie trzech sprzętów. Jest kompatybilne z większością popularnych urządzeń zasilanych przez USB-A/USB-C. Obsługuje szybkie ładowanie w technologii Power Delivery do 20 W oraz Quick Charge 3.0. Dodatkowo, powerbank wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje niezawodność, trwałość i bezpieczeństwo.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 30 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OVP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OTP) Zabezpieczenie termiczne Quick Charge Fast Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Waga | 645 g |
| Wysokość | 42 mm 42 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Napięcie nominalne | 3,7 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 153 mm |























































