Welurowa poduszka YASUMI z pianką memory
Prosty, elegancki wygląd i staranne wykończenie sprawiają, że niemal odczujesz, jakbyś zanurzał się w relaksie. To wszystko dzięki poduszce YASUMI, która znakomicie komponuje się z każdym wnętrzem, niemalże stapiając się z otoczeniem. Jednak jej obecność jest wyczuwalna, ponieważ zapewnia wyjątkowy komfort dla szyi, dopasowując się do jej kształtu. To zasługa pianki memory foam, która reaguje na nacisk i temperaturę ciała.
W zestawie znajdziesz także klips, umożliwiający przypięcie poduszki do fotela, co zwiększa wygodę użytkowania.

| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Dodatkowe informacje | Poduszka pod głowę Pianka memory |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
| Typ produktu | Poduszka |
| Wysokość | 100 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Długość | 260 mm |





