| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 16,8 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Waga | 220 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,1 A |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Wskaźnik LED Zabezpieczenie smartSHIELD Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 141 mm |