Podstawka chłodząca pod laptop MODECOM MC-CF21 RGB
Podstawka MODECOM MC-CF21 RGB posiada metalową siatkę, która stabilnie utrzymuje Twój laptop. Jest to lekkie akcesorium, co ułatwia jego transport. Podstawka pomaga w utrzymaniu niskiej temperatury pracy urządzenia, co wspiera efektywne działanie systemu. Dodatkowo, producent umieścił miejsce na smartfona, abyś mógł mieć go zawsze w zasięgu wzroku. Podstawka oferuje kilka poziomów regulacji, co umożliwia zachowanie wygodnej pozycji podczas długiego użytkowania.

Wbudowana wentylacja
Podstawka MC-CF21 RGB została wyposażona przez producenta w dwa wentylatory z podświetleniem. Dzięki temu akcesorium zapewnia skuteczne chłodzenie laptopa i dodaje atrakcyjności Twojemu stanowisku. Możesz wybierać spośród 10 trybów RGB lub całkowicie wyłączyć podświetlenie, jeśli nie jest potrzebne. Podstawka posiada również ekran LCD, który wyświetla wybrany tryb podświetlenia i umożliwia regulację prędkości wentylatorów.

| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 50 mm |
| Waga | 1,2 kg |
| Dołączone akcesoria | Podstawka na smartfon |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie RGB Wyświetlacz LCD Regulacja nachylenia podstawki |
| Zasilanie | USB |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Średnica wentylatora | 125 mm |
| Materiały | Metal Plastik |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Przepływ powietrza | 120 CFM |
| Prędkość obrotowa | 1400 obr./min. |

























